İsa Usta DENİZLİ TANDIR KEBABI Eryaman Yemek İş Yeri Adresi

Etimesgut Eryaman İsa Usta DENİZLİ TANDIR KEBABI

Ankara’ daki En Hijyenik Ev Yemekleri Çorba Tatlı Pilav Salata Kahvaltılık Çeşitleri, İsa Usta DENİZLİ TANDIR KEBABI Sipariş vermek için, Alo paket hattımız (0312) 283 04 47 adresimiz Eryaman Mahallesi, 263. Sk. 7 D, 06824 Etimesgut/Ankara

Tüm ülkeler kendi mutfak lezzetlerini Dünya geneline sunuyor. Geniş mutfak kültürüne sahip ülkemiz ise maalesef yabancı mutfakların merakı ve özentisi içerisinde. Ankara’da bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdaki Türk Mutfağı Restoranları bir yana, biz lezzet beklentilerinizi tamamıyla karşılamayı hedeflemekteyiz. Milli kültürümüzün en önemli parçalarından biri olan mutfak ve yemek kültürümüzü yaşatmayı İsa Usta DENİZLİ TANDIR KEBABI aracılığıyla hedeflemekteyiz.

cagri-pide-ve-kebap-300x125 İsa Usta DENİZLİ TANDIR KEBABI Etimesgut Eryaman Yemek Ankara

İsa Usta DENİZLİ TANDIR KEBABI (0312) 283 04 47 Sipariş Hattı

İsa Usta DENİZLİ TANDIR KEBABI, Sebzeleri sadece mevsiminde ve taze olarak kullanıyoruz.

Mevsim dışı, hormonla üretilmiş sebze çeşitlerini kullanmıyoruz. Kış mevsiminde patlıcan, taze fasulye, biber dolma gibi sera ortamında kimyasal kullanılarak yetiştirilmiş ürünleri kullanmıyoruz! Bu sebeple “Hünkâr Beğendi” sadece yaz mönülerimizde yer alır.

Sağlıklı beslenmeniz için bol çeşit…Her gün sıcak mönüsünü değiştirebilen Ankara ’daki tek restorantız.

Her öğle ve akşam, aynı yemeği yemek ister miydiniz?

Et, tavuk, bakliyat, sebze, zeytinyağlı lezzetler ve yemek sonrası tatlı keyfi… Siz ne isterseniz, her gün bir farklısı bizde mevcut!

Facebook adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. İletişim adresimiz.