Ankara Gordion Waffle Stop İçerisinde Yenecek Yerler Restoranlar – Ev Yemeği

Eryaman Yemek olarak Gordion Waffle Stop içerisinde hizmet vermekle beraber, yüzlerce çeşit günlük yemeği eve servisimiz aracılığıyla sipariş edebilirsiniz. Günlük Menu fiyatımız sadece 12 TL .

d%C3%B6ner Ankara Gordion Waffle Stop Yemek Yenecek Yerler Restoranlar - Ev Yemeği

Gordion Waffle Stop  En Hijyenik Ev Yemekleri Çorba Tatlı Pilav Salata Kahvaltılık Çeşitleri Sipariş hattımız Gordion Waffle Stop (0312) 283 04 47

 

Lokantamızda yapılan Ispanaklı Mercimek Yemeği yemeği , ayçiçek yağı kullanılmakta ve sağlığınız düşünülerek, düzenli olarak değiştirilmektedir.

Hazır mutfaklar için üretimi yapılan, içinde kolesterol ve kanser dostu katkı maddeleri mevcut  olan, defalarca kızartmada kullanılan, özel kızartma yağları hiçbir şekilde kullanılmaz.

Zeytinyağlı Yemeklerimizde Antakya’nın meşhur sızma yağı kullanılmaktadır.

d%C3%B6ner Ankara Gordion Waffle Stop Yemek Yenecek Yerler Restoranlar - Ev Yemeği

Maliyetleri düşürmek adına sağlığınızla oynamıyoruz.

Margarin, Mısır Nişastası, Glikoz Şurubu, Hileli Baharat, Limon Sosu, Hazır Çorba,Hazır Patates Püresi ve Beşamel Sosu gibi fabrikasyon gıda ürünlerini kesinlikle kullanmıyoruz.Tüm girdiler, mutfağımızda el emeğimiz ile özenle hazırlanmaktadır.

Gordion Waffle Stop Mutfağımızda Sebzeleri sadece mevsiminde ve taze olarak kullanıyoruz.

 

Mevsim dışı, hormonla üretilmiş sebze çeşitlerini kullanmıyoruz. Kış mevsiminde patlıcan, taze fasulye, biber dolma gibi sera ortamında kimyasal kullanılarak yetiştirilmiş ürünleri kullanmıyoruz! Bu sebeple “Hünkâr Beğendi” sadece yaz mönülerimizde yer alır.

Sağlıklı beslenmeniz için bol çeşit…Her gün sıcak mönüsünü değiştirebilen Gordion Waffle Stop İçerisinde tek restorantız.

Her öğle ve akşam, aynı yemeği yemek ister miydiniz?

Et, tavuk, bakliyat, sebze, zeytinyağlı lezzetler ve yemek sonrası tatlı keyfi… Siz ne isterseniz, her gün bir farklısı bizde mevcut!

Facebook adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. İletişim adresimiz.