Ankara Faysal Ekin Copy Center İçerisinde Yenecek Yerler Restoranlar – Ev Yemeği

Eryaman Yemek olarak Faysal Ekin Copy Center içerisinde hizmet vermekle beraber, yüzlerce çeşit günlük yemeği eve servisimiz aracılığıyla sipariş edebilirsiniz. Günlük Menu fiyatımız sadece 12 TL .

pide Ankara Faysal Ekin Copy Center Yemek Yenecek Yerler Restoranlar - Ev Yemeği

Faysal Ekin Copy Center  En Hijyenik Ev Yemekleri Çorba Tatlı Pilav Salata Kahvaltılık Çeşitleri Sipariş hattımız Faysal Ekin Copy Center (0312) 283 04 47

 

Lokantamızda yapılan Ispanaklı Mercimek Yemeği yemeği , ayçiçek yağı kullanılmakta ve sağlığınız düşünülerek, düzenli olarak değiştirilmektedir.

Hazır mutfaklar için üretimi yapılan, içinde kolesterol ve kanser dostu katkı maddeleri mevcut  olan, defalarca kızartmada kullanılan, özel kızartma yağları hiçbir şekilde kullanılmaz.

Zeytinyağlı Yemeklerimizde Antakya’nın meşhur sızma yağı kullanılmaktadır.

pide Ankara Faysal Ekin Copy Center Yemek Yenecek Yerler Restoranlar - Ev Yemeği

Maliyetleri düşürmek adına sağlığınızla oynamıyoruz.

Margarin, Mısır Nişastası, Glikoz Şurubu, Hileli Baharat, Limon Sosu, Hazır Çorba,Hazır Patates Püresi ve Beşamel Sosu gibi fabrikasyon gıda ürünlerini kesinlikle kullanmıyoruz.Tüm girdiler, mutfağımızda el emeğimiz ile özenle hazırlanmaktadır.

Faysal Ekin Copy Center Mutfağımızda Sebzeleri sadece mevsiminde ve taze olarak kullanıyoruz.

 

Mevsim dışı, hormonla üretilmiş sebze çeşitlerini kullanmıyoruz. Kış mevsiminde patlıcan, taze fasulye, biber dolma gibi sera ortamında kimyasal kullanılarak yetiştirilmiş ürünleri kullanmıyoruz! Bu sebeple “Hünkâr Beğendi” sadece yaz mönülerimizde yer alır.

Sağlıklı beslenmeniz için bol çeşit…Her gün sıcak mönüsünü değiştirebilen Faysal Ekin Copy Center İçerisinde tek restorantız.

Her öğle ve akşam, aynı yemeği yemek ister miydiniz?

Et, tavuk, bakliyat, sebze, zeytinyağlı lezzetler ve yemek sonrası tatlı keyfi… Siz ne isterseniz, her gün bir farklısı bizde mevcut!

Facebook adresimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. İletişim adresimiz.